Raspored utakmica na Mundijalu

Ovogodišnji Mundijal, koji startuje 14. juna u Rusiji, biće održan u Moskvi (Lužnjiki, Otkritje arena), Sankt Peterburgu, Kalinjingradu, Kazanju, Nižnji Novgorodu, Samari, Volgogradu, Saransku, Rostovu na Donu, Sočiju i Jekaterinburgu.

Objavljeno: 12. 06. 2018 - 12:23

Ovo je raspored utakmica u grupnoj fazi:

Grupa A

A1 Rusija
A2 Saudijska Arabija
A3 Egipat
A4 Urugvaj


1. kolo:

Moskva, Lužnjiki - 14. jun (17.00): Rusija - Saudijska Arabija
Jekaterinburg - 15. jun (14.00): Egipat - Urugvaj

2. kolo:

Sankt Peterburg - 19. jun (20.00): Rusija - Egipat
Rostov - 20. jun (17.00): Urugvaj - Saudijska Arabija

3. kolo:

Samara - 25.jun (16.00): Urugvaj - Rusija
Volgograd - 25. jun (16.00): Saudijska Arabija - Egipat

Grupa B

B1 Portugal
B2 Španija
B3 Maroko
B4 Iran


1. kolo:

Sankt Peterburg - 15. jun (17.00): Maroko - Iran
Soči - 15. jun (20.00): Portugal - Španija

2. kolo:

Moskva, Lužnjiki - 20. jun (14.00): Portugal - Maroko
Kazanj - 20. jun (20.00): Iran - Španija

3. kolo:

Saranks - 25. jun (20.00): Iran - Portugal
Kalinjingrad - 25. jun (20.00): Španija - Maroko

Grupa C

C1 Francuska
C2 Australija
C3 Peru
C4 Danska


1. kolo:

Kazanj - 16. jun (12.00): Francuska - Australija
Saransk - 16. jun (18.00): Peru - Danska

2. kolo:

Jekaterinbrug - 21. jun (14.00): Francuska - Peru
Samara - 21. jun (17.00): Danska - Australija

3. kolo:

Moskav, Lužnjiki - 26. jun (16.00): Danska - Francuska
Soči - 26. jun (16.00): Australija - Peru

Grupa D

D1 Argentina
D2 Island
D3 Hrvatska
D4 Nigerija


1. kolo:

Moskva, Otkritje Arena - 16. jun (15.00): Argentina - Island
Kalinjingrad - 16. jun (21.00): Hrvatska - Nigerija

2. kolo:

Nižnji Novgorod - 21. jun (20.00): Argentina - Hrvatska
Volgograd - 21. jun (17.00): Island - Nigerija

3. kolo:

Sankt Peterburg - 26. jun (20.00): Nigerija - Argentina 
Rostov - 26. jun (20.00): Island - Hrvatska

Grupa E

E1 Brazil
E2 Švajcarska
E3 Kostarika
E4 Srbija


1. kolo:

Samara - 17. jun (14.00): Kostarika - Srbija
Rostov - 17. jun (20.00): Brazil - Švajcarsrka

2. kolo:

Sankt Peterburg - 22. jun (14.00): Brazil - Kostarika
Kalinjingrad - 22. jun (20.00): Srbija - Švajcarsrka

3. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 27. jun (20.00): Srbija - Brazil
Nižnji Novgorod - 27. jun (20.00): Švajcarska - Kostarika

Grupa F

F1 Njemačka
F2 Meksiko
F3 Švedska
F4 Južna Koreja


1. kolo:

Moskva, Lužnjiki - 17. jun (17.00): Njemačka - Meksiko
Nižnji Novgorod - 18. jun (14.00): Švedska - Južna Koreja

2. kolo:

Soči - 23. jun (17.00): Njemačka - Švedska
Rostov - 23. jun (20.00): Južna Koreja - Meksiko

3. kolo.

Kazanj - 27. jun (16.00): Južna Koreja - Njemačka
Jekaterinbrug - 27. jun (16.00): Meksiko - Švedska

Grupa G

G1 Belgija
G2 Panama
G3 Tunis
G4 Engleska


1. kolo:

Soči - 18. jun (17.00): Belgija - Panama
Volgograd - 18. jun (20.00): Tunis - Engleska

2. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 23. jun (14.00): Belgija - Tunis
Nižnji Novgorod 24. jun (14.00): Engleska - Panama

3. kolo:

Kalinjingrad - 28. jun (20.00): Engleska - Belgija
Saransk - 28. jun (20.00): Panama - Tunis

Grupa H

H1 Poljska
H2 Senegal
H3 Kolumbija
H4 Japan


1. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 19. jun (14.00): Poljska - Senegal
Saransk - 19. jun (17.00): Kolumbija - Japan

2. kolo:

Jekaterinburg - 24. jun (17.00): Japan - Senegal
Kazanj - 24. jun (20.00): Poljska - Kolumbija

3. kolo:

Volgograd - 28. jun (16.00): Japan - Poljska
Samara - 28. jun (16.00): Senegal - Kolumbija