Pobjeda Bokelja, Mladost prekinula seriju Arsenala

Lider šampionata, kotorski Bokelj ostvario je pobjedu i zadržao čelnu poziciju na tabeli i poslije devetog kola Druge crnogorske fudbalske lige.

Objavljeno: 23. 09. 2018 - 17:40

Bokelj je u podgoričkom naselju Zlatica savladao Kom 2:0.

Do pete pobjede došao je golovima Mirka Todorovića u 66. iz jedanaesterca i Jovana Batute u 76. minutu.

Prvi poraz ove sezone doživio je Arsenal, koji je u Tivtu poražen od Mladost Lješkopolja 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Elie Martinier Florentini Matuoke Ngono u 74. minutu.

Otrant-Olimpik i bjelopoljsko Jedinstvo igrali su u Ulcinju 0:0, a golova nije bilo ni u Plavu, u duelu Jezera i Igala.

Ubjedljivu pobjedu, treću ove sezone, ostvario je Dečić, koji je u Tuzima savladao Berane 6:0.

Bokelj je, poslije devetog kola, prvi na tabeli sa 18 bodova.

Bod manje osvojila je Mladost, trećeplasirano Igalo ima 15, dok je Arsenal četvrti sa 14 bodova.