Sve je riješeno: Zeta nakon preokreta slavila i u derbiju sezone u ligi Centar

Fudbaleri Zete gotovo su osigurali naslov prvaka u Trećoj CFL - Centar.

Sve je riješeno: Zeta nakon preokreta slavila i u derbiju sezone u ligi Centar Foto: Arhiva

U velikom derbiju sezone, Golubovčani su prije dva dana trijumfovali na gostovanju Titogradu, rezultatom 1:3 (1:1).

Zeta tako sada ima nedostižnih 11 bodova od Titograda, koji ima meč manje.

Zanimljivo je kako je na Ćemovskom polju poveo domaćin, golom Čelebića u osmom minutu. No, uslijedio je preokret Golubovčana - u finišu prvog dijela pogodio je Peruničić, da bi u nastavku dva gola dao Aleksandar Krstović.

Zeta, pritom, nakon 20 mečeva ima i prilično nesvakidašnju gol razliku - plus 100 (108:8).

Tako su učesnici baraža za popunu Druge CFL poznati - biće to Zeta, Ibar i Budva.

Rezultati: Titograd - Zeta 1:3, Drezga - Crvena stijena 3:2, Fans junajted - Zora 8:2, Ribnica - Karioke 4:1, Zabjelo - Olimpiko 2:0.